tlo_baner_1-10_2b_large.jpg

Przedstawiamy najważniejsze zasady treningu w klubie Strefa Fitness, w oparciu o wytyczne oraz zalecenia GIS.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić Wam bezpieczny trening w Strefie Fitness. Klub został poddany dezynfekcji oraz został oznaczony strefami do ćwiczeń.

Godziny otwarcia oraz grafik zajęć fitness nie ulegają zmianą.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze zasady, które należy bezwzględnie przestrzegać jeśli chce się ćwiczyć w Strefie Fitness – w oparciu o zalecenia GIS.

 1. Zgodnie z rozporządzeniem RM, klubowicze podczas treningu na sali nie muszą zasłaniać ust i nosa.
 2. Dezynfekuj ręce. Dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk będą dostępne: przy wejściu do klubu, recepcji, w toaletach oraz na strefie Cardio, strong i przed salą fitness.
 3. Maksymalna liczba trenujących. Przestrzegaj zasad dotyczących maksymalnej liczby trenujących w sali fitness (15 osób) Obowiązywać będą zapisy na wszystkie zajęcia grupowe. Prosimy o to, aby nie przychodzić na zajęcia „na ostatnią chwilę” aby uniknąć gromadzenia się większej ilości osób w jednym miejscu tym bardziej, że przed wejściem na siłownię będzie trzeba wypełnić ankietę weryfikacyjną. Przy recepcji bowiem może być tylko jeden Klient.
 4. Prosimy Was o to aby w miarę możliwości przemyśleć wcześniej swój trening tak, aby dać szansę skorzystania z naszej siłowni innym - w związku z narzuconymi ograniczeniami liczby osób na poszczególnych strefach.
 5. Na strefie Cardio &Strong można zajmować co drugą maszynę a na strefie wolnych ciężarów zaleca się zachowanie dystansu pomiędzy ćwiczącymi.
 6. Zachowaj dystans 2 metrów. Niektóre szafki w szatni zostały czasowo wyłączone z użytkowania. Dodatkowo w salach fitness na podłodze wyznaczyliśmy strefy zapewniające zachowanie odpowiednich odległości między ćwiczącymi.
 7. Dezynfekcja - po zakończeniu ćwiczenia przetrzyj maszynę oraz matę używając płynu i papierowego ręcznika. Pamiętaj, aby nanosić środek na papier, nie bezpośrednio na sprzęt. Zalecamy, aby zdezynfekować swoją szafkę. Potrzebne środki znajdziesz w każdej ze stref klubu oraz w szatni.
 8. Noś swój ręcznik oraz zmieniaj obuwie. Ręcznik zawsze kładź na sprzęcie podczas wykonywania ćwiczeń, tak aby ograniczyć bezpośredni kontakt twojego ciała z powierzchnia urządzenia.
 9. Prysznice będą dozwolone prosimy jednak o szybkie kąpiele w celu umożliwienia pozostałym skorzystania z pryszniców nie robiąc przy tym tłoku w szatniach.
 10. Jeśli masz więcej niż 60 lat lub cierpisz na choroby przewlekłe, rozważ decyzję o korzystaniu z ćwiczeń w godzinach najmniej popularnych. Na recepcji można uzyskać taką informację.
 11. Jeśli źle się czujesz zrezygnuj z treningu, bezpieczeństwo jest najważniejsze. Postępuj odpowiedzialnie i nie myśl tylko o sobie.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Covid