tlo_baner_1-10_2b_large.jpg

malgorzata sliwaMałgorzata Śliwa

Instruktor/ Trener personalny

Magister wychowania fizycznego o specjalności gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna, dyplomowany trener personalny i instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem. Jestem związana ze sportem od najmłodszych lat, gdyż trenowałam biegi długodystansowe. Ruch jest nieodłącznym elementem w moim życiu a fitness jest moją pasją, którą ciągle poszerzam o nową wiedzę i doświadczenie. Lubię zajęcia o dużej intensywności a moim największym motywatorem jest uśmiech i satysfakcja moich podopiecznych. Do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny i dokładam wszelkich starań aby osiągnął wymarzony cel. Staram się być nie tylko instruktorem i trenerem ale także wsparciem, opiekuję się nie tylko ciałem ale i duchem, wspólnie osiągniemy sukces - Twój cel jest moim celem!

Moje motto: "Tam, gdzie warto dotrzeć nie ma dróg na skróty"

 

 

kamil piorekKamil Piórek

Instruktor/ Trener personalny

Absolwent wychowania fizycznego. Trener personalny, trener zdrowia, instruktor nordic walking. Żaden sport i aktywność ruchowa nie jest mi obca. Nieprzerwanie poszerzam swoją wiedzę na temat aktywności fizycznej. Ze sportem jestem związany od 11 roku życia. Zacząłem treningi w MKS Stal Nowa Dęba w sekcji lekkiej atletyki. Moim wielkim osiągnięciem jest tytuł vice mistrza Polski, mistrzowska klasa sportowa oraz szkolenie w Narodowej Kadrze Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Zdobyte doświadczenie sportowe pozwala mi na profesjonalne i bezpieczne prowadzenie treningów w pełni dostosowanych do potrzeb, możliwości klienta. Sport to moja pasja. Jeśli szukasz partnera do motywacji to dobrze trafiłeś!

Moje motto: "Ile dajesz z siebie, tyle dostajesz z powrotem"

 

 

aleksandra adamczykAleksandra Adamczyk

Fizjoterapeutka/Recepcjonistka/ Instruktor

Fizjoterapeutka, dyplomowana masażystka oraz instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji fitness. Wiedza wraz z doświadczeniem i zamiłowaniem do zawodu dają znakomite efekty terapii. Cenię sobie pracę z ludźmi i dla ludzi. Jestem osobą dynamiczną i uśmiechniętą .

Moje motto: "Wystarczy chcieć!"

 

 

monika pardelMonika Pardel

Recepcjonistka

Z wykształcenia jestem socjologiem. Ukończyłam studia II stopnia na UMCS w Lublinie. Cenię sobie aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie. Zdrowy styl życia wcale nie musi oznaczać samych wyrzeczeń. Osobiście traktuje to jako zmiany, które zmieniły moje życie na lepsze. Studia ukierunkowały mnie w stronę potrzeb ku drugiej osobie. Należę do osób otwartych, życzliwych i komunikatywnych. Kontakt z ludźmi daje mi wiele radości. Moja praca na pewno przyczyni się do uśmiechu na Państwa twarzy.

Moje motto: "Nigdy nie przegrywasz gdy walczysz. Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć"

 

damian mikosDamian Mikoś

Trener personalny / Dietetyk

Ukończyłem studia I stopnia wychowania fizycznego, jestem trenerem personalnym oraz instruktorem piłki siatkowej. Sport jest dla mnie czymś więcej niż tylko hobby, jest dla mnie codzienną ciężką pracą nad swoim ciałem jak również nad swoją osobowością. Od najmłodszych lat aktywność fizyczna była dla mnie najważniejsza. Przez te wszystkie lata nauczyłem się przezwyciężać swoje słabości, aby dążyć do swoich wymarzonych celów. Jednym z marzeń, które spełniłem było zdobycie kwalifikacji trenera personalnego. Z uzyskaną wiedzą postaram się teraz spełnić Twoje marzenia oraz nie dać Ci się poddać w najgorszych momentach! Jestem tu po to abyś dał z siebie wszystko i spełnił swoje marzenia!

Moje motto: "Nigdy nie jest za późno"