tlo_baner_1-10_2b_large.jpg

Strefa Fitness położona jest w zacisznym miejscu przy ulicy Szypowskiego 1B w Nowej Dębie. Klub ulokowany jest z dala od ruchliwych i hałaśliwych ulic. Jest to lokal o wysokim standardzie, o powierzchni ponad 460 m², gdzie wszystkie sale są w pełni klimatyzowane i wentylowane. W pobliżu Klubu znajduje się parking, z którego Klubowicze mogą bez ograniczeń czasowych korzystać. Przy recepcji istnieje możliwość zakupu napojów izotonicznych i suplementów. Do dyspozycji naszych Klubowiczów oddajemy komfortowo wyposażoną siłownię, w której jest duży wybór specjalistycznych urządzeń do ćwiczeń. Na pewno każdy z Klubowiczów znajdzie coś dla siebie. Sprzęt jest dobrej jakości i spełnia wszelkie wymogi unijne odnośnie bezpieczeństwa dla potencjalnych użytkowników.

Klub składa się z różnych Stref: Cardio, Strong, Sala Fitness oraz pokój do Treningu Personalnego.

W Strefie Fitness z pewnością odkryjesz korzyści i radość jaka płynie z aktywności fizycznej. Od dawna wiadomo, że aktywność fizyczna ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Osoby regularnie ćwiczące są zdrowsze i pełne życia. Ludzie uprawiający sport wolniej się starzeją, a także zachowują bardziej sprawny układ oddechowy oraz krwionośny. Aktywność fizyczna poprawia również wydolność układu odpornościowego.

Strefa Fitness zaprasza więc do korzystania ze swoich usług. Jesteśmy po to, aby zapewnić Wam bezpieczny i efektywny trening. Nasi trenerzy personalni i instruktorzy dokładają wszelkich starań, aby każdy mógł spełnić swoje marzenie o zgrabnej, wysportowanej sylwetce. Pamiętajmy że w zdrowym ciele – zdrowy duch. Nasz Klub posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę. Zapewniamy miłą atmosferę i wysokiej jakości sprzęt marki PRECOR USA oraz NPG E-LINE. Każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie czy ćwiczy od lat, czy dopiero zamierza zacząć. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie ruch i relaks. A także tych, którzy poprzez intensywny wysiłek fizyczny chcą zrzucić zbędne kilogramy. Wszystkie zajęcia w naszym Klubie dostosowane są do potrzeb i możliwości ćwiczących. Przede wszystkim modelują sylwetkę, pozwalają spalić nadmiar tkanki tłuszczowej oraz pomagają w walce ze stresem. W naszym Klubie można również skorzystać z rad dietetyka sportowego. Ta dziedzina nauki doskonale przydaje się dla ludzi, którym zależy na tym by dowiedzieć się jak trzeba się odżywiać , by ich wydajność była lepsza oraz co muszą spożywać po wysiłku by ich organizm w błyskawiczny sposób uległ procesowi regeneracji. Osoby trenujące muszą uważać na to by mieć w organizmie dobry poziom glikogenu i właśnie specjaliści układają taką dietę by jego poziom był unormowany.

W Strefie Fitness aktywny wypoczynek staje się przyjemnością. Gwarantujemy miłą atmosferę oraz rewelacyjną zabawę :)

galeria
strefa RIP
cardio (1 of 1)
DSC_0637
strefa cardio strong
strong 3 (1 of 1)
DSC_0438
spinning
strefa pump
galeria1
strong (1 of 1)
strong 5 (1 of 1)
strong
cardio2
strong 8 (1 of 1)